Nadstandardní služby

Rozvoz vzorků

Některé produkty a výrobky jsou mnohem snáze prodejné, pokud se potenciální zákazník seznámí s jejich vůní, chutí, či je pozná hmatem. Pro tento účel je skvělé využít každodenní práce kurýrů, kteří se dostanou do styku s širokou veřejností a navštíví mnoho firem. Každá taková návštěva je možností pro předání vzorku či drobného dárku, který vás potenciálním zákazníkům představí.

Na rozdíl od běžné neadresné roznášky vzorků je tato forma ideální i v tom, že díky přesným záznamům o doručování zásilek pro vás dokážeme i jednoduše evidovat, kde a komu byl váš vzorek či dárek předán.

Reklama na oblečení kurýrů

Kurýr je během dne stále v pohybu a navštíví mnoho lidí a míst, a vaše logo, nápis či slogan se tak dostane na oči mnoha vašich potencionálních zákazníků.

Reklama na autech kurýrů

Auta kurýrů, která najezdí denně mnoho kilometrů, jsou ideálním místem pro vaši reklamu. Tato reklama je obdobou reklamních ploch na prostředcích městské hromadné dopravy, nebo na přívěsech nákladních vozů, jen je tato reklama mnohem mobilnější, a tím i na očích více lidí na více místech.

Balení a balicí služby

Některé zásilky, ať jednotlivé nebo hromadné, potřebují jistou formu balení.

Nabízíme:

  • přepravní balení – toto balení chrání vaši zásilku před poničením při manipulaci, nebo při další přepravě.
  • dárkové balení – touto službou jdeme vstříc zákazníkům, co posílají zásilku jako dárek nebo poděkování. Při této formě balení se hledá vhodný druh, od běžného dárkového balíčku až k dárkové papírové tašce. U dárkového balení jsme vám schopni nabídnout tisk loga na vybraný druh obalu, popřípadě kompletní zabalení balíčku, včetně přání.
  • bezpečnostní balení – zde se většinou jedná o jistou formu zabezpečení dokumentů, např. pro různá výběrové řízení. Většina těchto zásilek je posílána ve speciálních bezpečnostních obálkách, popřípadě v obálkách opatřených samolepicí pečetí.

Zaujala-li vás některá nabízená služba, kontaktujte nás prosím a rádi vám o těchto službách a zkušenostech s nimi řekneme víc.

On-line objednávka

Přihlásit

Sponzorsky podporujeme nadaci Dobrý anděl

Reference od našich zákazníků

„Společnost KURÝR PRAHA splnila všechny stanovené požadavky pro zajištění přepravy zásilek do zahraničí pro Sandoz s.r.o. a Novartis s.r.o. Z dosavadní spolupráce oceňuji zejména její snadné nastavení, pečlivé dodržování podmínek, komunikaci a vstřícnost.“

Martina Stejskalová Pápajová, Purchasing Manager Sandoz s.r.o.

 

„S kurýrní službou KURÝR PRAHA spolupracujeme již několik let především pro ochotu, vstřícnost a spolehlivost lidí, kteří v ní pracují. KURÝR PRAHA je přesně takovým dodavatelem, kterého je radost dál doporučit těm, na kterých vám záleží.“

Mario Tachecí, aconcept.cz s.r.o.

 

„Se službami společnosti KURÝR PRAHA jsme plně spokojeni. Oceňujeme jejich spolehlivost, osobní přístup kurýrů ke svěřeným zásilkám a pružné řešení individuálních požadavků našich obchodních partnerů.“

Romana Holíčková, PRINT PRODUKCE PRAHA s.r.o.